Opis

Drodzy Państwo,
w najpiękniejszym miejscu tej okolicy, niezwykle atrakcyjnym i usytuowanym w malowniczym krajobrazie powstało osiedle 12 domów jednorodzinnych. To miejsce, gdzie można swobodnie odpocząć, pooddychać świeżym powietrzem lub pospacerować przed snem. Tu każdy z mieszkańców znajdzie to, czego szuka - naturalny odpoczynek, ciszę i spokój. Jest to wspaniałe miejsce dla relaksu całej rodziny.

Codziennie rano słońce zaglądając do okien sypialni wraz ze śpiewem ptaków budzić będzie ze snu mieszkańców tego osiedla. Poranna kawa wypita na tarasie w pierwszych promieniach słonecznych sprawi, że dzień zacznie się radośnie i bez pośpiechu. Popołudnia miło upłyną w trakcie łowienia ryb, spacerów urokliwymi alejkami, czy też wesołej zabawy z dziećmi na pobliskim placu zabaw.

Wieczorem zaś siedząc w ogrodzie, słuchając szumu drzew, szelestu wody i pokrzykiwań pływających po niej kaczek, podziwiać będzie można zachodzące słońce i kołyszącą się delikatnie, przymocowaną do pomostu łódkę.

Ta urokliwa o każdej porze roku okolica to idealne miejsce do tego by tam zamieszkać i poczuć się jak na wakacjach swoich marzeń.

Osiedle zaprojektowane zostało na terenie ponad 7 ha. Wydzielono na nim 12 działek budowlanych o powierzchni 12 - 15 arów. Na działce, w jej centralnej części, znajduje się zbiornik wodny, który jest niepodważalnym atutem tego miejsca. Ukształtowanie terenu sprawia, że ze wszystkich domów bez przeszkód podziwiać będzie można jego widok. Każda z działek ma bezpośredni dostęp do wody, a jej właściciele mają także udział we własności zbiornika wodnego.

Proponowane przez nas domy to 12 budynków parterowych o powierzchni całkowitej 138 m2. Są to domy z poddaszem użytkowym, przeznaczone dla 4 osobowej rodziny. Parter domu to ciekawie zaaranżowana część dzienna składająca się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, a także łazienki, korytarza i wiatrołapu. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, garderoba i łazienka z oknem. Dom posiada także garaż z wyodrębnioną kotłownią. Trzy budynki są także podpiwniczone.

Prezentowane osiedle znajduje się w Olszynie koło Lubania (wjazd od ul. Mickiewicza). Inwestycja jest już zakończona, istnieje więc możliwość zobaczenia wnętrz wybranych domów. W przyszłości planowana jest rozbudowa osiedla po drugiej stronie zbiornika wodnego.

Strona główna   |    Opis   |    Rzuty   |    Plan osiedla   |    Lokalizacja   |    Galeria   |    Cennik   |    Kontakt